Black Friday w Kite4Fun.pl trwa przez cały tydzień!

Black Friday w Kite4Fun.pl trwa przez cały tydzień!

Black Friday w Kite4Fun.pl - promocja na latawce Peter Lynn, HQ4 i Paraflex

Black Friday to prawdziwe Święto Zakupów. Obchodzą je zarówno klienci, którzy wiedzą, że w Black Friday można zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas zakupów, jak i sprzedawcy, którzy udostępniając tego dnia znaczące rabaty, szczególnie na produkty pozasezonowe lub z poprzednich modeli rocznikowych, odnotowują znaczące wzrosty sprzedaży.

Ekipa naszego sklepu internetowego Kite4Fun.pl postanowiła podejść w nieszablonowy sposób do Black Friday, a także w zasadzie do całego Black Week, który potrwa u nas aż do Cyber Monday, czyli do 02. grudnia 2019!

Latawiec w cenie o rozmiar mniejszej + bar za pół ceny

Każdego dnia pierwszych 10 latawców marek: Peter Lynn, HQ4 Kites, Wolkenstuermer sprzedamy Wam w cenie latawca o rozmiar mniejszego, a do latawców z depowerem (komorowych i pompowanych) bar dołożymy za pół ceny.

Powyższa promocja obejmuje wszystkie aktualne, nieprzecenione modele latawców komorowych i pompowanych wymienionych wyżej marek, a także łączy się z kilkoma wybranymi przez nas ofertami wyprzedażowymi i promocyjnymi:

Poniżej prezentujemy jeszcze wybrane przez nas oferty latawców z depowerem, które naszym zdaniem w ofercie "latawiec w cenie o rozmiar mniejszej + bar za pół ceny" prezentują się wyjątkowo korzystnie i naszym zdaniem zasłużyły na wyróżnienie ich tutaj.

  • HQ4 Apex - alternatywa do Lynxa od HQ4 Kites, świetny freeride'owy latawiec otwartokomorowy z DSS. Na przykład rozmiar 8m² z barem One Bar za 2473,50 zł.
  • Peter Lynn Lynx V5 - najlepszy latawiec otwartokomorowy z depowerem do snowkitingu i landkitingu na start. Na przykład rozmiar 6m² z barem Magnet V2 za 3123,50 zł.
  • Peter Lynn Nova - latawiec zamkniętokomorowy na ląd, śnieg i wodę, w tym na hydrofoila. Na przykład rozmiar 8m² z barem Aviator za 5598,50 zł.
  • Peter Lynn Synergy - kite pompowany z jedną tubą poprzeczną, na lightwind i do foila. Na przykład rozmiar 10m² z barem Commander za 5118,50 zł.

Poniżej jeszcze kilka polecanych przez nas latawców treningowych objętych promocją:

  • Paraflex Sport - Latawiec treningowy 2-linkowy z barem, rozmiar 2.3m za 299 zł!
  • Paraflex Trainer - Latawiec treningowy 4-linkowy z barem, rozmiar 3.1m za 559 zł!
  • Peter Lynn Impulse - Latawiec treningowy 3-linkowy od Peter Lynn - czyli najwyższa możliwa jakość. Na przykład rozmiar 3m² za 799 zł.
  • HQ4 Hydra - latawiec treningowy 3-linkowy zamkniętokomorowy, nadaje się na wodę, m.in. do bodydragów i do deski SUP. Na przykład rozmiar 420 za 1259 zł.

Black Friday w Kite4Fun.pl - Zapytaj nas o ofertę na dowolny sprzęt

W czasie Black Friday dostaniesz od nas absolutnie najlepszą możliwą propozycję - napisz lub zadzwoń do nas, powiedz jaki sprzęt Cię interesuje, a po chwili dostaniesz od nas kalkulację z najlepszą możliwą ceną. Od razu spuścimy cenę do minimum, dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas na szukanie sprzętu oraz siły witalne na targowanie się o ceny.