Majówka 2019 Kite4Fun Rømø Trip & Demo Days

Majówka 2019 Kite4Fun Rømø Trip & Demo Days

Landkiting i kitesurfing w Danii z ekipą Kite4Fun.pl

Wpis archiwalny. Kliknij tutaj aby przenieść się do najbliższego planowanego wyjazdu na Romo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólny landkiting w Danii na najlepszym spocie - wyspie Rømø z ekipą Kite4Fun.pl!

Będziemy śmigać z mountainboardami i wózkami kitebuggy na kite'ach od świtu do zmierzchu, a wieczorami wspólnie świętować poczynione postępy, oglądać prognozy pogody na kolejny dzień oraz prowadzić dyskusje o lataniu i o latawcach do późnej nocy.

Dla osób początkujących oferujemy szkolenia landkite od podstaw oraz wypożyczenie sprzętu landkite, a osoby, które już swobodnie uprawiają landkiting lub kitesurfing zapraszamy do testów najnowszych kite'ów czołowych producentów.

Nasza ekipa będzie na Rømø obecna przez 2 tygodnie: od 20.04.2019 do 04.05.2019. Możesz do nas dołączyć na pierwszy tydzień (Wielkanoc), na drugi tydzień (Majówka), albo spędzić z nami na Rømø okrągłe 2 tygodnie!

  • Termin I: 20.04 - 27.04.2019 (Wielkanoc)
  • Termin II: 27.04 - 04.05.2019 (Majówka)
  • Spot: Rømø Sønderstrand (Dania)
  • GPS: 55°04'47.5"N 8°30'43.7"E

Rømø to europejska stolica landkitingu

Rømø to landkite'owy raj. Najszersza w Europie, twarda i ubita plaża, na którą zjeżdżają się osoby uprawiające buggykiting oraz śmigające na kite'ach z deskami mountainboard z Danii, Niemiec, Polski oraz dalszych zakątków Europy.

Rømø to też fantastyczne miejsce dla fascynatów kitesurfingu - na wyspie jest zarówno bardzo przyjemny spot wave (zachodnia strona wyspy, Lakolk), który docenią maniacy fal i desek wave'owych, a także spokojniejszy, mniej zafalowany spot od strony plaży landkite'owej.

 

Szkolenia landkite oraz wypożyczenia sprzętu

Dla osób początkujących przewidujemy szkolenia snowkite, bo Rømø to idealne miejsce do rozpoczęcia Twojej przygody z landkitingiem - ogromna przestrzeń płaskiej jak stół, twardej i ubitej plaży, która pozwala na nieskrempowaną jazdę i zwiedzanie okolicy za pomocą ciągnącego Cię na wózku kitebuggy lub desce mountainboard latawca pociągowego.

Istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu landkite. Do Waszej dyspozycji mamy latawce, bary, trapezy, leashe, deski mountainboard oraz wózki kitebuggy. Chęć skorzystania ze szkolenia landkite i/lub wypożyczenia sprzętu landkite należy zgłosić przed wyjazdem (najlepiej min. 2 tygodnie przed wyjazdem).

Latawce komorowe - testy sprzętu Peter Lynn, HQ4, Ozone, Flysurfer

W trakcie naszego wypadu odbędą się testy sprzętu topowych marek, produkujących latawce do landkitingu - Peter Lynn Kiteboarding, HQ4 Kites, Ozone Kites oraz Flysurfer Kiteboarding. Osobom chętnym wypróbować najnowsze modele latawców komorowych udostępnimy do testów zarówno latawce otwartokomorowe jak i latawce zamkniętokomorowe. Nie zabraknie też najnowszych pompowanych latawców do kitesurfingu (LEI). Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem konkretnego modelu w konkretnym rozmiarze, koniecznie skontaktuj się z nami minimum 2 tygodnie wcześniej, abyśmy zdążyli się odpowiednio przygotować.

Wyjazd landkite na Rømø - zakwaterowanie i dojazd

Kwaterujemy się w mieszczących 5-6 osób domkach. Wyżywienie organizujemy sobie we własnym zakresie - każdy domek wyposażony jest w pełni funkcjonalną kuchnię. Ośrodek znajduje się 2 km od spotu. Na spot jeździmy autami (wjazd autem na samą plażę jest w Danii czymś zupełnie normalnym), oprócz drogi dla samochodów na spot prowadzi też asfaltowa ścieżka rowerowa, która świetnie się nadaje do jazdy na rolkach czy longboardzie.

Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji wiele nieodpłatnych udogodnień:: basen, saunę, siłownię, stoły do ping-ponga, dmuchaną poducha do skakania, plac zabaw dla dzieci.

Ośrodek wczasowy - zakwaterowanie podczas zlotu landkite z Kite4Fun.pl

Dojazd na miejsce organizujemy we własnym zakresie prywatnymi samochodami, jako że wypad organizowany jest dla osób z całej Polski. Jeśli masz wolne miejsce w aucie, które chciałbyś zaoferować komuś z Twoich okolic, albo odwrotnie - jesteś osobą, która poszukuje wolnego miejsca w u kogoś aucie - koniecznie napisz o tym na naszym facebookowym wydarzeniu. Z pewnością (jak zawsze) wszystko się poskłada tak, że każdy będzie miał jak dojechać i wszyscy będą zadowoleni. Możesz też napisać bezpośrednio do nas zapytanie o transport z Twoich okolic - my zawsze jesteśmy na bieżąco więc jest duża szansa, że skontaktujemy Cię z kimś, kto będzie miał dla Ciebie miejsce.

Wyjazd landkite na Rømø - koszty, zapisy

Jeśli nasza inicjatywa Ci się spodobała i chcesz spędzić wspólnie z nami landkite'owy tydzień (albo dwa) na naszym ulubionym spocie landkite w Danii, koniecznie skontaktuj się z nami, a wyślemy Ci szczegóły. Daj nam znać, na który termin się wybierasz (pierwszy tydzień, drugi tydzień czy na 2 tygodnie) oraz czy potrzebujesz tylko zakwaterowanie, czy również szkolenie landkite i/lub wypożyczenie sprzętu landkite.

Nie zapomnij też podzielić się informacją ze swoimi znajomymi - udostępnij ten wpis na facebooku. Niezmiernie będzie nam też miło, jeśli zaznaczysz swoją obecność na opublikowanym przez nas wydarzeniu na facebooku.

Wpis archiwalny. Kliknij tutaj aby przenieść się do najbliższego planowanego wyjazdu na Romo.