Nowa linia latawców komorowych Peter Lynn Powerkite 2021

Nowa linia latawców komorowych Peter Lynn Powerkite 2021

Peter Lynn Kiteboarding przedstawia nową linię latawców Powerkite!

Stało się! Nowa seria PLKB Powerkite została ogłoszona! Niektóre modele i rozmiary z pierwszej partii są już wyprzedane, ale za kilka tygodni będą ponownie dostępne. Dostępność sprawdzisz w poszczególnych produktach w naszym sklepie internetowym z latawcami (linki poniżej). Dostępność "od ręki" oznacza, że dany rozmiar w wybranym modelu znajduje się w naszym magazynie. Dostępność "do 7 dni" oznacza, że jest dostępny w magazynie europejskim, a dostępność "na zamówienie" oznacza, że obecnie brak go w magazynie europejskim i dotrze do Europy z najbliższą dostawą z fabryki. Już teraz można składać u nas zamówienia rezerwacyjne.

Latawce Peter Lynn Powerkite 2021 - Co się zmieniło?

Nowa kolekcja latawców Peter Lynn Powerkite została całkowicie odświeżona. Wszystkie zalety poprzedniej serii zostały zachowane: wszystkie latawce powerkite Peter Lynn są niezwykle trwałe, łatwe w obsłudze, łatwe do wystartowania, lądowania i restartowania, stabilne i wykonane z wysokiej jakości materiału Mirai ripstop nylon... a co najważniejsze, po prostu świetnie latają!

Ponadto zespołowi projektowemu marki Peter Lynn Kiteboarding (PLKB) udało się dopracować i ulepszyć całą gamę, która jest teraz odmłodzona poprzez unowocześnione projekty, nowe akcesoria sterujące (strapy, bary i manetki), zmodernizowane pokrowce i oczywiście zupełnie nowe logo PLKB wraz z odświeżonymi, spójnymi i nowoczesnymi kolorystyką i wzornictwem.

Więc co tak naprawdę się zmieniło...? Co nowego mają latawce powerkite marki PLKB?

Ważne cechy nowej linii PLKB Powerkite 2021

Wszystkie latawce komorowe linii Powerkite zostały przez projektantów Peter Lynn Kiteboarding poddane następującym ulepszeniom:

  • Lepsza stabilność i łatwiejszy restart - wszystkie wloty komór na krawędzi natarcia są teraz pokryte siatką. Pomaga to latawcowi zachować jego kształt, a tym samym zwiększa jego stabilność w locie. Ułatwia to także restart latawca - jest to wielka zaleta, która dotyczy całej nowej linii PLKB Powerkite. To ulepszenie także zapobiega przedostawaniu się piasku, śniegu i innych zanieczyszczeń do środka latawca i dzięki temu utrzymuje wnętrze latawca w czystości.
  • Poprawiona trwałość - krzyżowe otwory wentylacyjne (tzw. cross-vents) w profilach są teraz obecne tylko w profilach na tipach skrzydła - w profilach tych komór, które są zamknięte. To spowodowało, że konstrukcja nowej linii latawców PLKB Powerkite 2021 jest jeszcze bardziej kuloodporna niż poprzednie edycje!
  • Szerszy zakres wiatrowy - wszystkie latawce powerkite Peter Lynn 2021 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nigdy nie przelatywały za głowę i abyś mógł je utrzymać przy większym wietrze.
  • Jakość tkwi w szczegółach - wszystkie linki nośnie i linki uzdy, we wszystkich latawcach PLKB Powerkite 2021, mają teraz szyte lub plecione zakończenia. W poprzedniej linii powerkite niektóre z zakończeń były wiązane. Wszystkie latawce wyposażone są w rzep na krawędzi spływu, służący do podpięcia linek przed złożeniem latawca - zapobiega to ich poplątaniu.

Więcej zabawy dzięki jeszcze lepszym powerkite'om od Peter Lynn Kiteboarding!

Oprócz ogólnych zmian, którym poddana została cała linia latawców komorowych Peter Lynn Powerkite 2021, poszczególne modele mają również dodatkowe zmiany względem swoich poprzednich edycji:

  • PLKB Hype Play - Peter Lynn Hype Play 2021 jest najbardziej przystępnym latawcem w całej gamie Powerkite. Nowy dwulinkowy latawiec komorowy ze strapami został tak zaprojektowany, aby nie można było go przesterować. Dzięki ulepszonemu profilowi ​​latawiec w lepszy i bardziej przewidywalny sposób dostarcza użytkownikowi moc, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przystępny dla dzieci oraz rekreacyjnych użytkowników latawców treningowych. Jest też przyjemniejszy w sterowaniu w silnym wietrze.
  • PLKB Hype TR - Peter Lynn Hype Trainer 2021 (latawiec treningowy dwulinkowy z barem) nie jest już tym samym latawcem, co Hype Play (model ze strapami na nadgarstki). Inna technika sterowania wymaga innego modelu, który będzie nieco inaczej reagował na polecenia użytkownika - dlatego Hype Trainer został nieco przeprojektowany. Sprawiło to, że ten latawiec treningowy jest bardziej intuicyjny w sterowaniu niż jego poprzednia edycja. Zmieniła się też rozmiarówka w tym modelu - Zakres rozmiarów (rozpiętość) nowego PLKB Hype TR to teraz: 1,5 - 1,8 - 2,1 - 2,4 (wcześniej: 1,6 - 1,9 - 2,3 - 2,6).
  • PLKB Impulse TR - Peter Lynn Impulse 2021 sprawia, że ​​nauka latania latawcem powerkite jest przyjemniejsza, a dzięki 3-linkowej konfiguracji bardzo łatwo jest go odwrócić i ponownie wzbić w powietrze, gdy popełnimy błąd w sterowaniu i latawiec spadnie nam na ziemię. Oznacza to mniej chodzenia i więcej czasu spędzonego z latawcem w powietrzu, czyli szybsze postępy. Przeprojektowany, nowy Peter Lynn Impulse w bardziej płynny sposób dostarcza mocy, a przy bardziej płynnym przyroście mocy łatwiej opanujesz nowego Impulse'a przy silnym wietrze. W nowej gamie dodano rozmiar 2,5, aby wypełnić stosunkowo dużą lukę między 2,0 a 3,0.
  • PLKB Skim - nowy Peter Lynn Skim 2021 charakteryzuje się dużo szybszym skrętem i bardzo płynną, stabilną prędkością lotu. Podczas gdy Skim poprzedniej generacji ciągnął stosunkowo mocno i potrafił nieco się przeciągnąć poza okno wiatrowe, w nowej odsłonie Peter Lynn Skim radykalnie zostało to poprawione.
  • PLKB Hornet - Po ponad 15 latach rozwoju, Peter Lynn Hornet to najlepszy na rynku powerkite pośród uniwersalnych konstrukcji all-round. Nowa odsłona zachowała świetne właściwości i możliwość przyjemnej i łatwej jazdy na kitebuggy, mountainboardzie tudzież nartach lub snowboardzie, możliwość oddania pierwszych stosunkowo niewysokich, ale pewnych, stabilnych i stosunkowo bezpiecznych skoków powerkite. Przy tym nowy Hornet jest bardziej wyrozumiały dzięki bardziej stabilnej i ciągłej prędkości przelotowej i zwiększonemu wewnętrznemu ciśnieniu między komorami.
  • PLKB Twister - Skakanie i moc to to, o co chodzi w latawcu Peter Lynn Twister. Nowy Twister zapewnia przewidywalną moc, doskonałą stabilność i hangtime, czyli to, jak długo wisimy w powietrzu gdy już oddamy skok. Nowy Peter Lynn Twister 2021 ma większą prędkość lotu i głębiej wgryza się w krawędź okna wiatrowego. Zwiększa to zakres wiatrowy i sprawia, że ​​lata się nim bardziej na relaksie. Rozmiarówka Twistera uległa zmianie: 3,0 - 4,0 - 5,0 - 6,5 (było: 3,0 - 4,0 - 5,5 - 7,5). Różnica między kolejnymi rozmiarami stała się zatem znacznie mniejsza i nie ma już luk w zakresach wiatrowych.

Nowa linia Powerkite 2021 od Peter Lynn Kiteboarding - podsumowanie

Jak widać, projektanci marki PLKB włożyli masę pracy w ulepszenie nowej kolekcji. Latawce powerkite od Peter Lynn Kiteboarding na 2021 cieszą też oko nowymi wzorami i kolorystyką, które można śmiało ocenić na adekwatną do lat 20. XXI wieku. Jak zawsze ekipa Peter Lynn stanęła na wysokości zadania i zaprezentowała nam kompletną i zróżnicowaną linię latawców komorowych dla osób o zupełnie różnych preferencjach i oczekiwaniach. Tak trzymać, PLKB! Dobra robota!