Mapa spotów snowkite na Słowacji na linii Korbielów - Zakopane

Mapa spotów snowkite na Słowacji na linii Korbielów - Zakopane

Spoty snowkite na Słowacji

Zastanawiasz się gdzie wybrać się na snowkiting na Słowacji? Jesteś (lub planujesz wkrótce być) w okolicach Korbielowa lub Zakopanego i szukasz dobrych miejscówek na snowkite?

Nasz rider Andrzej Kaźmierczak w sezonie zimowym 2018/19 spędził dużo czasu odkrywając i opisując spoty snowkite na Słowacji, znajdujące się pomiędzy miejscowościami Korbielów i Zakopane. Dzięki Andrzejowi z ekipy Kite4Fun.pl masz wszystko podane na tacy i już wiesz gdzie na snowkite na Słowacji.

Licencja snowkite wymagana na Słowacji!

Zakup licencji od Parku Narodowego Górna Orava jest potwierdzeniem, że zapoznałeś się z tym, gdzie wolno, a gdzie nie wolno latać. Latanie na terenie Parku Narodowego dozwolone jest wyłącznie dla osób, które posiadają licencję. Szkolenie jest online, a koszt wyrobienia licencji jest znikomy. Przestrzegajmy lokalnych reguł!

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o licencji snowkite niezbędnej do latania na słowackich Oravach.

Mapa spotów snowkite

Poniżej prezentujemy przygotowaną przez Andrzeja mapę spotów snowkite. Mapa obejmuje rejon słowackich Orav, od Korbielowa po Zakopane. Klikając w poszczególne spoty znajdziecie notatki Andrzeja - jakie kierunki wiatrów działają przy których spotach, gdzie parkować itp.

Raz jeszcze wielkie dzięki Andrzej za włożoną pracę!