Sprzedaż hurtowa

Nasza firma specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży latawców dla dzieci, latawców akrobacyjnych, treningowych oraz profesjonalnego sprzętu do landkitingu, snowkitingu i kitesurfingu, a także mountainboardów, wózków kitebuggy, sprzętu do fotografii latawcej, potężnych latawców pokazowych, dysków do rzucania oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów i półproduktów - linek, materiałów oraz prętów i rurek. Tak szeroka oferta, skupiona jednak wokół naszego głównego wątku, czyli wokół latawców, sprawia, że w naszym zespole pracują wyłącznie pasjonaci i eksperci od latawców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza oferta jest niezwykle szeroka, dlatego nasi eksperci są zawsze gotowi wspomóc merytorycznie naszych klientów. Do każdego klienta hurtowego podchodzimy indywidualnie i wspólnie staramy się dobrać odpowiedni asortyment z naszej oferty, dopasowany do jego potrzeb i profilu działalności, bo wiemy, że innego wsparcia z naszej strony będzie oczekiwać szkółka kitesurfingowa, innego sklep kite, jeszcze innego sklep z zabawkami, agencja reklamowa czy producent ultralekkich hamaków.

Portal zamówień hurtowych B2B

Aby ułatwić obsługę zamówień hurtowych, udostępniliśmy naszym klientom portal B2B. Składając zamówienie popzez portal B2B masz podgląd cen hurtowych oraz aktualizowanych min. raz dziennie stanów dostępności artykułów. Jeśli nie masz jeszcze konta hurtowego w naszym portalu B2B, możesz je założyć TUTAJ.

XML i API

Udostępniamy pliki XML dla naszych klientów hurtowych, dzięki czemu można łatwo pobrać informacje o naszych produktach, aby wdrożyć je do systemu ERP klienta - dostępne są m.in. takie informacje jak ceny, stany dostępności, a także opisy, atrybuty i zdjęcia. XML udostępniany jest na życzenie, wkrótce uruchomimy interfejs programistyczny (API), który pozwoli na automatyczne pobranie XML Waszym programistom.

Szkolenia dla pracowników z naszego asortymentu

Nasz zespół ekspertów może przeprowadzić dla pracowników Państwa firmy szkolenie wdrażające z naszego asortymentu lub jego części, ze szczególnym nastawieniem na różnice pomiędzy poszczególnymi produktami oraz sposób doboru odpowiedniego produktu dla klienta końcowego (na przykład rozmiar latawca, rodzaj i rozmiar deski itp). Celem umówienia terminu szkolenia zapraszamy do kontaktu.

Darmowe materiały marketingowe

Nam też zależy, abyście Wy mogli prawidłowo wyeksponować dystrybuowany przez nas towar oraz promować nasze marki, dlatego z naszej strony zawsze możecie liczyć na wsparcie. Ulotki, katalogi, plakaty, stojaki ekspozycyjne na towar, opisy i zdjęcia do wykorzystania w sklepie internetowym - to wszystko i wiele więcej dostają od nas gratis nasi hurtowi kontrahenci.